Jacek Dudzik, Infinite Sp. z o.o.: Lublin zapewnia komfortowe warunki do prowadzenia biznesu i rozwoju

Infinite IT Solutions – Polski lider na rynku rozwiązań informatycznych dla biznesu (EDI, SFA, ECM), osiągnęło pozycję jednego z głównych operatorów EDI w Polsce i kolejnych 24 krajach, bazując na studentach kierunków informatycznych lubelskich uczelni.

Firma powstała w 2002 roku na bazie grupy osób współpracujących ze sobą i tworzących informatyczne rozwiązania komunikacyjne od 1993 roku. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Emperia. Od czasu powstania Infinite stało się jednym z największych dostawców rozwiązań informatycznych na rynku polskim – np. platforma B2B „eHurtownia” jest używana w ponad 1/3 polskich sklepów branż FMCG i DIY – i rozpoczęło ekspansję, której celem jest zostanie liderem rozwiązań EDI w Europie.

Infinite jest firmą, która może świadczyć usługi informatyczne w dowolnym punkcie globu, działając ze swojej siedziby w Lublinie. Pomimo dynamicznego wzrostu i ekspansji międzynarodowej, nie podejmowano tematu relokacji. Lublin zapewnia komfortowe warunki do prowadzenia biznesu i rozwoju – nawet obecnie, w czasach solidnej konkurencji w miejskim sektorze ICT, do której pojawienia się doprowadziły działania Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów. Dzięki swojej pozycji, Infinite jest w stanie konkurować o najlepszych pracowników z innymi dużymi, międzynarodowymi przedsiębiorstwami.

Pracownicy firmy to głównie absolwenci lubelskich uczelni, którzy przychodzą do Infinite z otwartymi głowami i chęcią do pracy. To ich innowacyjne pomysły są często szansą na rozszerzenie gamy oferowanych usług. Dlatego Infinite angażuje się w programy skierowane do studentów w postaci np. „Startuj z Infinite”, który daje szansę rozwoju studentom w ramach firmy lub w postaci wejść kapitałowych do dobrze rokujących startupów, czy ekosystemu Lubelskiej Wyżyny IT.

Jacek Dudzik
Prezes zarządu
Infinite Sp. z o.o.

Oliwia Wójtowicz, koordynator Lubelskiej Wyżyny IT – Nasze działania są odzwierciedleniem potrzeb rynku.
Za kilka lat będziemy zatrudniać w Lublinie 1000 osób
Piotr Masłowski, Asseco BS: Nowi gracze na rynku to dodatkowa motywacja Piotr Masłowski, Asseco BS: Nowi gracze na rynku to dodatkowa motywacja
Maciej Maniecki: W Lublinie można osiągnąć sukces Maciej Maniecki: W Lublinie można osiągnąć sukces
Mariusz Sagan, UM Lublin: Lublin postrzegany jest jako kluczowa lokalizacja IT w Polsce Wschodniej
Dobromir Piekarski: Chcemy stworzyć aplikację finansową pierwszego wyboru Dobromir Piekarski: Chcemy stworzyć aplikację finansową pierwszego wyboru